Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda

2010 yılında Mersin’de çiftçi ortakların ve diğer Tarım Kredi Kooperatifleri iştiraklerinin ürünlerini pazarlama amacıyla Tarım Kredi Birlik A.Ş. adıyla kurulan şirketimizin ünvanı, Nisan 2023’te Tarım Kredi Tedarik ve Üretim A.Ş. olarak değişmiştir.

Tarım Kredi Grubu’nun bir üyesi olan şirketimiz, kârlılıktan ziyade çiftçilerimizin ürünlerini olumsuz piyasa şartlarına karşı korumayı hedefleyerek, değerinden satın almakta ve fabrikalarımızda uluslararası standartlarda işleyip, halka ekonomik, kaliteli ve doğal gıda tüketim imkânı sunmaktadır.

 

 

 

Kahta Badem ve Fıstık İşleme, Bafra Çeltik İşleme, Sincan Bakliyat İşleme, Erzincan Bal Dolum ve İşleme Fabrikalarımız ile Refahiye Bal Dolum ve İşleme Tesisimizde ürün değerlendirme, üretim ve pazarlama faaliyetlerimizi artırarak devam ettirmekteyiz.

Tesislerimizde işlenen ürünlerimiz; kamu kurum ve kuruluş yemekhaneleri, sosyal yardımlaşma kuruluşlarının gıda yardım kolileri, cezaevleri yemekhaneleri ve Kooperatif Marketler aracılığıyla halka ulaştırılmaktadır. Her geçen gün müşteri portföyünü genişleten şirketimiz, ihracat hedefleriyle de ülke ekonomisine katkı sağlayarak, gıda sektöründe bir dünya markası olma yolunda adımlarını kararlılıkla atmaktadır.

Uçtan Uca Uçtan Uca